Sophia Backlund
SB Dressage Ab Oy
"The more I learn, the more I realize how much I don't know"

lördag 9 mars 2013

PÄIVITETTY LÄHTÖLISTA, TARKISTAKAA OMA LÄHTÖAIKA!

Vaasan Hubertuksen harjoituskoulukisojen lähtölista
Sunnuntai 10.3 alkaen klo:09.00

Luokka 1, KN-Special
Tuomari : Jenny Väyrynen

Verryttelyryhmä kl 08.50-09.00
1. Granlund Tina – Carando La, VH
3. Fogelberg Kia – Brioni, VaaRat
4. Sjöblom Isabella – Masha, VH
5. Romar Maria – Vinkelina, VH

Verryttelyryhmä 09.40-09.50
6. Kostet Sanna – Voore Aurum, Korsholms Sportryttare
7. Kemppi Carina – Heaven in black, VH
8. Sjöblom Gunilla – Cinderella VI, VH
9. Järvinen Jaana – Liptona III, VH

Verryttelyryhmä 10.30-10.40
11. Pajula Maija – Pinjari, IR
12. Kiviranta Eveliina – Eno-Matti, IsRat
13. Åkers Anna-Karin – Maestro, VH
14. Söderholm Tove- Lumina, Korsholms Sportryttare
15. Granlund Tina – Archibald, VH

Verryttelyryhmä 11.20-11.30
16. Kanto Leena – Lemose Wäst, IR
17. Sarajärvi Tuula – Toteemi, LaRat
18. Harjupatana Hanna – My Marmelade, K-GR
19. Kuntsi Maria – Solomos, K-PH
20. Buss Anna – Lamie FW, Korsholms Sportryttare (kilpailun ulkopuolella)

Luokka 2, Helppo A:2
Tuomari: Teija Laitinen

Verryttelyryhmä 12.15-12.25
1. Rajamäki Tiina – Töminä-Tommi, LaRat
2. Pajula Sanna-Pinjari, IR
3. Ulfvens Annika – Lolo, VH
4. Renko Kati – Sarcosanct, Kauhavan Ratsastusseura
5. Jaskari Minna-Maarit – St.Lexie, Korsholms Sportryttare

Verryttelyryhmä 13.05-13.15
6. Väyrynen Jenny – Dame Dadadium-R, VH
7. Välimäki Helena – Viljo, VH
8. Kolehmainen Jannika – Honey Moon, VH
9. Pajula Maija – Tosca, IR
10. Jaskari Paula – MacDonald, Korsholms Sportryttare

Verryttelyryhmä 13.55-14.05
11. Kiikka Anne – Iris D’Sier, MyRa
12. Kaakinen Leea – Barichello, VH
13. Jokinen Emma – Ahon-Huijari, Korsholms Sportryttare
14. Kuntsi Maria – Solomos, k-PH
15. Väyrynen Jenny – Fontzie Eagle, VH

Verryttelyryhmä 14.45-14.55
16. Backlund Sophia – Hilton III, Korsholms Sportryttare
17. Pajula Sanna – Tosca, IR
18. Brandt Tiina – Wyclef Jones, VH
19. Nikkanen Luukas – Arax, K-PH

Verryttelyryhmä 15.25-15.35
20. Björndahl Elin-Derecho, K-GR
21. Välimäki Helena – Lafitte R, VH
22. Harjupatana Hanna – My Marmelade, K-GR
23. Kanto Leena – Lemose Wäst, IR

Luokka 3, valinnainen ohjelma
Tuomari: Björndahl Elin

Verryttelyryhmä 16.10-16.25
1. Renko Ella – Star of Happy, Kauhan Ratsastususeura ( Vaativa B:0 2009)
2. Nikkanen Alex- Donnerschlag, K-PH (Vaativa B:0 2009)
3. Nordström Johanna – Pasadeno, J-PR (Vaativa B:0 2009)
4. Brand Tiina – Wyclef Jones, VH (Vaativa B:o 2009)

Verryttelyryhmä 17.00-17.15
5. Jokinen Emma – Donna Siona, Korsholms Sportryttare (Prix St Georges 2009)
6. Backlund Sophia – Zerleone, Korsholms Sportryttare (Prix St Georges 2009)
7. Kaakinen Leea – Pik Donnerhall, VH (Vaativa A:1)

Kilpailut loppuu noin klo 17.50!

Inga kommentarer

Skicka en kommentar